Titles you rated
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 5.0
TwentyRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
The Secret Life of PetsRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
The InternRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 4.5
FluRated ★ 5.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 5.0