Movies
Ratings
118
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 4.0
The BarRated ★ 1.0
Our Little SisterRated ★ 4.0
Force MajeureRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
HitchRated ★ 3.0
SilmidoRated ★ 3.0
Monster HouseRated ★ 3.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 4.0
Terminator GenisysRated ★ 2.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
NarcRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 4.5
Pan's LabyrinthRated ★ 3.0
Men in Black 3Rated ★ 2.5- Untouchable LawmenRated ★ 1.0
Real SteelRated ★ 2.0
Wolf ChildrenRated ★ 2.5
VeteranRated ★ 4.5
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.0