Movies
Ratings
885
The Ugly StepsisterRated ★ 4.0
Chain ReactionsRated ★ 4.0
The VisitRated ★ 3.0
A Man EscapedRated ★ 2.0
The Phoenician SchemeRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 3.0
Law Abiding CitizenRated ★ 2.5
An Autumn AfternoonRated ★ 2.5
High and LowRated ★ 4.0
Phone BoothRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 2.5
Secret SunshineRated ★ 4.0
UnfaithfulRated ★ 3.5
Military DogRated ★ 1.5
Mad MaxRated ★ 3.0
The Power of the DogRated ★ 3.5
PoetryRated ★ 4.0
Civil WarRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
IncendiesRated ★ 4.0