Titles you rated
- EuphoriaRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 4.5
The Last of Us Season 1Rated ★ 2.5
AdolescenceRated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Blue Eye SamuraiRated ★ 3.5
Arcane Season 2Rated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 3.5
Severance Season 1Rated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 3.0
Baby ReindeerRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.5
Fallout Season 1Rated ★ 3.0
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
EuphoriaRated ★ 3.5