Series
Ratings
61
Be MelodramaticRated ★ 3.5
Tokyo RevengersRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 3.0
ChernobylRated ★ 4.0- Daa! Daa! Daa! UFO Baby Season 2Rated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 4.0
Jeong Do JeonRated ★ 5.0
Code BlueRated ★ 3.5
Attic CatRated ★ 3.5- Merry MaryRated ★ 2.5
IRISRated ★ 4.0
You're My PetRated ★ 2.0
For You in Full BlossomRated ★ 4.0
HERORated ★ 3.5
Into the White NightRated ★ 4.0- Bloody Monday Season 2Rated ★ 3.0
Worlds WithinRated ★ 4.5
Bloody MondayRated ★ 3.5
Operation LoveRated ★ 5.0- Dragon ZakuraRated ★ 3.5