Series
Ratings
67- Emperor of the SeaRated ★ 5.0
- Nine Tailed FoxRated ★ 2.0
- Magic Kid MasuriRated ★ 5.0
Sweet 18Rated ★ 4.0
Tomorrow's CantabileRated ★ 4.0
Empress CheonchuRated ★ 5.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 5.0- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 4.0
Capital ScandalRated ★ 3.5
TazzaRated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 3.0
SoulRated ★ 3.0
I am Your TeacherRated ★ 3.0
Here Comes Mr. OhRated ★ 3.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
Prince HoursRated ★ 1.0
Princess HoursRated ★ 5.0
Queen of HousewivesRated ★ 3.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 4.0