Series
Ratings
133
TrespassersRated ★ 2.5
AmachanRated ★ 2.0
Hot SpotRated ★ 3.5
Zero DayRated ★ 3.5
The Diplomat Season 3Rated ★ 2.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0- すいかRated ★ 4.0
Resident PlaybookRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
The TrunkRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.0- The FrogRated ★ 2.0
Pan AmRated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.0
The Diplomat Season 2Rated ★ 4.5
The Diplomat Season 1Rated ★ 4.0
Beat CoinRated ★ 5.0
Station ElevenRated ★ 4.0
Fool Me OnceRated ★ 3.0