Movies
Ratings
1103
Lost in StarlightRated ★ 3.0
The Exit 8Rated ★ 1.5- NoiseRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
Weathering With YouRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 2.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.0
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 5.0
The Conjuring: Last RitesRated ★ 5.0
tick, tick...Boom!Rated ★ 4.0
Gunpowder MilkshakeRated ★ 3.5
RenfieldRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 5.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
One More Time, One More ChanceRated ★ 1.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 5.0
To Each His OwnRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 5.0
The Fall GuyRated ★ 4.0