Movies
Ratings
459
St. VincentRated ★ 5.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
The Brand New TestamentRated ★ 4.0
AntiqueRated ★ 4.0
Starship TroopersRated ★ 3.0
MommyRated ★ 4.0
HarmonyRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
American HustleRated ★ 4.0
I Am AloneRated ★ 3.5
Best ChefRated ★ 3.0
Scarlet InnocenceRated ★ 2.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.5
ArahanRated ★ 4.0
The Parent TrapRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
Wreck-It RalphRated ★ 2.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
All About My WifeRated ★ 3.0