Titles you rated
Heard It Through the GrapevineRated ★ 5.0
How Long I've KissedRated ★ 5.0
Something in the RainRated ★ 3.5
LiveRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
Designated SurvivorRated ★ 4.5
FingersmithRated ★ 3.0
Hello, FranceskaRated ★ 3.5
When It's At NightRated ★ 2.5- Inspector Park Moon SooRated ★ 2.5
Strike LoveRated ★ 2.5- Oh! Pil Seung And Bong Soon YoungRated ★ 3.5
Ad Genius Lee Tae-baekRated ★ 2.0
Prime Minister and IRated ★ 2.5
Secret DoorRated ★ 3.5- Super RookieRated ★ 3.0
The Goddess of FireRated ★ 2.5
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 3.0
My Lovely GirlRated ★ 1.0