Movies
Ratings
152
Ant-ManRated ★ 3.5
The ThroneRated ★ 3.5
The InternRated ★ 4.0
Wonderful NightmareRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 4.5
MoneyballRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 3.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 4.5
Mean GirlsRated ★ 4.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 2.0
The Cat ReturnsRated ★ 3.5
Chicken RunRated ★ 4.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.5
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 3.0
TedRated ★ 0.5