Series
Ratings
347- 명탐정 코난Rated ★ 4.0
- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 4.5- 명탐정 코난Rated ★ 4.0
- 명탐정 코난Rated ★ 3.5
- The Great Escape Season 5Rated ★ 4.0
The Great Escape 4Rated ★ 3.5
The Great Escape Season 3Rated ★ 4.0
The Great Escape 2Rated ★ 4.0
The Great Escape Season 1Rated ★ 4.5
Travel With Dr. Trivia Season 3Rated ★ 4.0- 알아두면 쓸데없는 신비한 잡학사전2Rated ★ 3.5
Travel with Dr. TriviaRated ★ 4.0- More Beautiful Than HeavenRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 4.5
- 명탐정 코난Rated ★ 3.5
- 명탐정 코난Rated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0