Titles you rated
New WorldRated ★ 4.5
TangledRated ★ 3.5
Ocean's ThirteenRated ★ 3.0
Man of SteelRated ★ 2.5
NightcrawlerRated ★ 3.5
Who Framed Roger RabbitRated ★ 3.5
The Invention of LyingRated ★ 4.5
The Hunger GamesRated ★ 3.0
American SniperRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 3.5
SakuranRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 1.0
Detroit Metal CityRated ★ 1.5
Fun MovieRated ★ 3.5
Epic MovieRated ★ 1.0
The HangoverRated ★ 4.5
Azur & Asmar: The Princes' QuestRated ★ 4.5
Lady and the TrampRated ★ 4.0- DoctorRated ★ 2.0