Titles you rated
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
Little Miss SunshineRated ★ 4.5
Letters to JulietRated ★ 5.0
SpyRated ★ 4.0
The Spy Who Dumped MeRated ★ 3.5
Rough NightRated ★ 4.0
The Blind SideRated ★ 5.0
MoneyRated ★ 4.5
Billy ElliotRated ★ 5.0
Revolutionary RoadRated ★ 5.0
MaudieRated ★ 5.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.5
Before SunsetRated ★ 4.5
Before SunriseRated ★ 5.0
The GiverRated ★ 5.0
The Theory of EverythingRated ★ 4.5
The DressmakerRated ★ 4.0
Mona Lisa SmileRated ★ 4.5
Black SwanRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 3.5