Movies
Ratings
20
3 IdiotsRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 4.0
Three Kingdoms: Resurrection of the DragonRated ★ 3.5
The HangoverRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 4.5
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
My Name Is KhanRated ★ 4.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 3.5
White ChicksRated ★ 3.0
Architecture 101Rated ★ 2.5
The HostRated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 3.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
LeonRated ★ 4.5