Movies
Ratings
489
The Beauty InsideRated ★ 3.0
Midnight in ParisRated ★ 2.5
Laurence AnywaysRated ★ 5.0
The InternRated ★ 5.0
C'est Si BonRated ★ 4.0
TranscendenceRated ★ 3.5
Enemies In-LawRated ★ 0.5
The Water DivinerRated ★ 5.0
The Theory of EverythingRated ★ 4.0
Northern Limit LineRated ★ 3.0
UnbrokenRated ★ 4.0
Eight BelowRated ★ 3.5
Clouds of Sils MariaRated ★ 1.0
AcceptedRated ★ 5.0
BeastlyRated ★ 0.5
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 0.5
The TreacherousRated ★ 0.5
The Royal TailorRated ★ 1.5
Hector and the Search for HappinessRated ★ 5.0
The WhistleblowerRated ★ 4.5