Titles you rated
BlindnessRated ★ 5.0
VenomRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 5.0
Olympus Has FallenRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Parasyte: Part 1Rated ★ 5.0
Escape PlanRated ★ 5.0
LifeRated ★ 5.0
The Kirishima ThingRated ★ 5.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
The NegotiationRated ★ 5.0
Midnight RunnersRated ★ 5.0
The UnfairRated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 5.0
A Taxi DriverRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 5.0