Series
Ratings
133
AdolescenceRated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.0
The Grimm VariationsRated ★ 3.5
Oshi no Ko Season 2Rated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Blue Eye SamuraiRated ★ 5.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.5
Oshi no KoRated ★ 5.0
Alice in Borderland Season 2Rated ★ 3.0
Alice in BorderlandRated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Cells at Work!Rated ★ 4.5
Little WomenRated ★ 3.5
AnnaRated ★ 2.5
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 5.0
Heirs to the LandRated ★ 3.0
Juvenile JusticeRated ★ 3.5