Titles you rated
Julie & JuliaRated ★ 4.5
WickedRated ★ 2.0
The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and SnakesRated ★ 4.0
MaterialistsRated ★ 2.5
WonderRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Hidden FaceRated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The PactRated ★ 2.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
RevelationRated ★ 2.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.5
Life or Something Like ItRated ★ 3.5
The MegRated ★ 2.0
O Brother, Where Art Thou?Rated ★ 4.0
TenetRated ★ 4.0
UprisingRated ★ 4.0
HarbinRated ★ 4.5
EscapeRated ★ 4.0