Titles you rated
The Imitation GameRated ★ 3.5
American SniperRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 3.0
28 Weeks LaterRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.5
71: Into the FireRated ★ 2.5
GattacaRated ★ 5.0
Infernal AffairsRated ★ 4.5
Volcano HighRated ★ 0.5
Step UpRated ★ 2.5
The ClassicRated ★ 4.0
HauntersRated ★ 2.5
The Front LineRated ★ 2.5
Dawn of the DeadRated ★ 5.0
2012Rated ★ 3.0
World War ZRated ★ 4.5
The Fifth ElementRated ★ 4.5- WishRated ★ 4.5
The PianistRated ★ 4.0