Series
Ratings
91
Weak Hero Class 1Rated ★ 5.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
Beethoven VirusRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Worlds WithinRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 3.5
East of EdenRated ★ 3.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
LIFERated ★ 3.0
Life Is BeautifulRated ★ 3.5
Personal TasteRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 3.5
Stairway to HeavenRated ★ 3.0
Lovers in ParisRated ★ 3.0
What Happens to My Family?Rated ★ 3.0
IRISRated ★ 3.5