Titles you rated
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Pippi LongstockingRated ★ 5.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0- Magic Kid MasuriRated ★ 4.5
Smile AgainRated ★ 4.5
All About My MomRated ★ 4.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.5
Vampire ProsecutorRated ★ 4.5
Princess HoursRated ★ 5.0
Ojakgyo FamilyRated ★ 4.5
Famous PrincessesRated ★ 4.5
Wonderful DaysRated ★ 3.5
Dong YiRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 3.5
MamaRated ★ 4.5
New HeartRated ★ 3.5
Keizoku 2: SPECRated ★ 5.0
The King 2 HeartsRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5