Titles you rated
Pacific RimRated ★ 3.5
School of RockRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 4.0
Schindler's ListRated ★ 3.5
Suspect XRated ★ 3.0
My GirlRated ★ 3.5
ArmageddonRated ★ 3.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.5
Crying Out Love in the Center of the WorldRated ★ 4.0
12 Angry MenRated ★ 5.0
ThirstRated ★ 4.5
The Fast and the FuriousRated ★ 4.5
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.5
The ConcubineRated ★ 2.5
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 2.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
Jail BreakersRated ★ 2.5
8 MileRated ★ 5.0
A Better TomorrowRated ★ 5.0
Interview with the VampireRated ★ 4.0