Titles you rated
Terminator GenisysRated ★ 4.0
Blood DiamondRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Ghost in the ShellRated ★ 5.0
Romantic DebtorsRated ★ 3.5
VenomRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 2.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
ThorRated ★ 3.5
TwentyRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Confidential AssignmentRated ★ 2.5
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 3.5
Ocean's EightRated ★ 3.5