Series
Ratings
133- Doctor WhoRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 5.0
Abnormal SummitRated ★ 5.0
Crime Scene 3Rated ★ 3.0
The NewsroomRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5- Doctor WhoRated ★ 5.0
Doctor WhoRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 2.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0- DEATH NOTERated ★ 3.5
Dal-ja's SpringRated ★ 2.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 1.0
Prince HoursRated ★ 0.5
Nonstop 5Rated ★ 2.0- Fairy CommiRated ★ 3.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 2.5