Titles you rated
Top GunRated ★ 3.5
The Forbidden KingdomRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 4.5
The Prince of EgyptRated ★ 4.5
District 9Rated ★ 3.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.5
TransformersRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 2.5
Rurouni Kenshin Part I: OriginsRated ★ 4.5
Ong Bak 2Rated ★ 4.0
Rocky BalboaRated ★ 4.0
FearlessRated ★ 4.5
TranscendenceRated ★ 4.5
The ProtectorRated ★ 4.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 3.5
CrankRated ★ 3.5
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 4.0
Ninja AssassinRated ★ 3.5
Transporter 3Rated ★ 3.5- Fighter In The WindRated ★ 4.0