Titles you rated
Fast FiveRated ★ 3.5
The TerminalRated ★ 3.5- Still StrangeRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 4.0
Perfect NumberRated ★ 4.5
Mamma GógóRated ★ 4.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 3.5
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Twice BornRated ★ 4.0
Late AutumnRated ★ 2.5
Secretly, GreatlyRated ★ 2.5
Ode to My FatherRated ★ 3.5
AlienRated ★ 1.5
All About My WifeRated ★ 1.5
Mrs. DoubtfireRated ★ 4.0
The Divine WeaponRated ★ 4.0