Series
Ratings
35
You and Everything ElseRated ★ 4.5
EuphoriaRated ★ 0.5
Love on the Spectrum U.S. Season 3Rated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 3.5- 어른 김장하Rated ★ 4.0
What Comes After LoveRated ★ 3.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
NonstopRated ★ 4.0
GleeRated ★ 4.0
Some Day or One DayRated ★ 3.5
Wedding PeachRated ★ 4.5
The Seven Lives of LeaRated ★ 3.5
Something Happened in BaliRated ★ 4.5
Normal PeopleRated ★ 4.0
The Interest of LoveRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 4.5
My Liberation DiaryRated ★ 4.0
BridgertonRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
18 AgainRated ★ 4.0