Titles you rated
Life on MarsRated ★ 4.5
100 Days My PrinceRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
StrangerRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 4.0
Drinking SoloRated ★ 3.5- The PeakRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
Thousand Years of LoveRated ★ 4.0
Winter SonataRated ★ 5.0
Stairway to HeavenRated ★ 5.0
BigRated ★ 2.0
LostRated ★ 4.0