Movies
Ratings
73
Hear MeRated ★ 3.5
Loving VincentRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0
FlippedRated ★ 3.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 5.0
Little ForestRated ★ 4.5
Monsters UniversityRated ★ 3.5
MaleficentRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
BraveRated ★ 0.5
La La LandRated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0