Titles you rated
- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 2.0
Dream HighRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 3.0
PinocchioRated ★ 4.0
Empress MyeongseongRated ★ 4.0
A Hundred Year LegacyRated ★ 4.0
Ballad of Seo-dongRated ★ 4.0- Emperor of the SeaRated ★ 4.0
Pots of GoldRated ★ 3.0
First Wives' ClubRated ★ 3.5
Thousand Years of LoveRated ★ 3.0
Princess AuroraRated ★ 0.5
Three BrothersRated ★ 4.0
Winter SonataRated ★ 3.0