Titles you rated
American SniperRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 5.0
WantedRated ★ 4.5
Alien³Rated ★ 5.0
VolcanoRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Men in BlackRated ★ 4.0
Batman ReturnsRated ★ 5.0
Star Wars: The Clone WarsRated ★ 4.0
Blade: TrinityRated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Lust, CautionRated ★ 5.0
The Da Vinci CodeRated ★ 5.0
Starship TroopersRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0