Movies
Ratings
36
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 5.0
Schindler's ListRated ★ 5.0
UnbowedRated ★ 5.0
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 4.5
Milocrorze: A Love StoryRated ★ 5.0
FlightplanRated ★ 4.5
PonyoRated ★ 4.5
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
HerRated ★ 4.5
She's the ManRated ★ 4.5
SpeedRated ★ 4.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
Eagle EyeRated ★ 4.5