Movies
Ratings
392
The TerminalRated ★ 2.5
Sherlock HolmesRated ★ 2.0
Wait Until DarkRated ★ 3.5- Sophie's ChoiceRated ★ 4.0
Zorba the GreekRated ★ 4.0
Le ChefRated ★ 2.5
From Here to EternityRated ★ 4.0
TessRated ★ 2.0
IndochineRated ★ 3.0
All About EveRated ★ 3.0
The Third ManRated ★ 4.0
Why has Bodhi Dharma Left for the EastRated ★ 3.5
It Happened One NightRated ★ 3.0
The Maltese FalconRated ★ 3.5
Seven Brides for Seven BrothersRated ★ 3.0
PattonRated ★ 3.0
The Nut JobRated ★ 3.0
BuntRated ★ 3.0
SabrinaRated ★ 3.0
The ApartmentRated ★ 3.0