Titles you rated
One Fine Spring DayRated ★ 4.0
MementoRated ★ 4.5
Batman ReturnsRated ★ 4.0
V for VendettaRated ★ 4.5
GhostRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 4.5
Iron Man 2Rated ★ 4.5
A Chinese Ghost StoryRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.5
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
Be With YouRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 5.0
FlippedRated ★ 5.0