Movies
Ratings
197
The Wind RisesRated ★ 3.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
RomaRated ★ 4.5
Wreck-It RalphRated ★ 5.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 5.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 4.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.5
The Lives of OthersRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 4.5
SearchingRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 3.5
Ocean's EightRated ★ 2.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 3.5