Movies
Ratings
126
MinionsRated ★ 3.5
Suspect XRated ★ 3.5
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Secret ReunionRated ★ 4.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 4.0
The Man Who Planted TreesRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 5.0
Ghost SweepersRated ★ 2.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 4.0
A Company ManRated ★ 2.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.0
My PaparottiRated ★ 3.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 2.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 3.0
Sector 7Rated ★ 0.5
Taken 2Rated ★ 2.5
The Grand HeistRated ★ 2.5
12 Years a SlaveRated ★ 3.5
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0