Titles you rated
Terrifier 3Rated ★ 2.0
Terrifier 2Rated ★ 3.0
TerrifierRated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 2.5
French LoverRated ★ 2.5
A Fall from GraceRated ★ 3.0
The Woman in Cabin 10Rated ★ 2.5- TarotRated ★ 2.0
Wall to WallRated ★ 2.0
AuditionRated ★ 3.0
28 Days LaterRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.5
StrawRated ★ 0.5
Red RoomsRated ★ 3.5
UsRated ★ 2.5
Sister DeathRated ★ 2.5
MartyrsRated ★ 4.0
Mother!Rated ★ 1.5
The Devil All the TimeRated ★ 4.0