Series
Ratings
87
Dan Da DanRated ★ 3.0
DAN DA DANRated ★ 3.5
Queen MantisRated ★ 0.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Monster: The Ed Gein StoryRated ★ 4.5
Hot SpotRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
KarmaRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 5.0- Close Your Eyes Before It's DarkRated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Santa Clarita DietRated ★ 4.5
Skip and LoaferRated ★ 2.0
Murder MindfullyRated ★ 3.5
My MisterRated ★ 3.0
Uncle From Another WorldRated ★ 2.5
Oshi no Ko Season 2Rated ★ 3.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.0