Movies
Ratings
31
Whatcha Wearin'?Rated ★ 5.0
Late BlossomRated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 5.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.0
HelplessRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 3.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
Dancing QueenRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 2.5
School of RockRated ★ 4.0
Hello GhostRated ★ 4.5
HarmonyRated ★ 5.0
My Little BrideRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 0.5
Mamma Mia!Rated ★ 4.5
Cyrano AgencyRated ★ 4.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
I Am SamRated ★ 4.5
Love 911Rated ★ 3.5
Love ActuallyRated ★ 3.0