Titles you rated
The Beauty InsideRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 4.5
PixelsRated ★ 3.5
The FallingRated ★ 3.5
The King's SpeechRated ★ 4.5
Elephant SongRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
TimingRated ★ 3.5
FrankRated ★ 4.0
The World's EndRated ★ 4.0
THE MAIAS - STORY OF A PORTUGUESE FAMILYRated ★ 4.5
Bird PeopleRated ★ 4.0
KinettaRated ★ 3.0
Rain ManRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.5
Great ExpectationsRated ★ 4.5
The Great BeautyRated ★ 4.5
Cyborg SheRated ★ 4.0
Someone SpecialRated ★ 4.5