Movies
Ratings
531
Perfect DaysRated ★ 3.0
Because I Hate KoreaRated ★ 3.5
The HostRated ★ 3.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 3.0
Tears for YouRated ★ 3.5
The RevenantRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 3.5
The Old GuardRated ★ 3.0
No Country for Old MenRated ★ 3.5
The Midnight SkyRated ★ 3.0
Her Love Boils BathwaterRated ★ 2.5
Deliver Us From EvilRated ★ 3.5
Terminator: Dark FateRated ★ 3.0
The Divine Move 2: The WrathfulRated ★ 3.0
Frozen IIRated ★ 3.5
JokerRated ★ 3.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.5
Ad AstraRated ★ 3.5
ZombielandRated ★ 3.0