Movies
Ratings
190
The SpongeBob Movie: Sponge Out of WaterRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
RED 2Rated ★ 4.5
The Divine WeaponRated ★ 3.0
R-PointRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 2.5
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
OrphanRated ★ 1.5
Life of PiRated ★ 3.0
Big FishRated ★ 5.0
RedRated ★ 5.0
The Simpsons MovieRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.5
The Monuments MenRated ★ 2.0
Begin AgainRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 2.5
ClickRated ★ 1.5
Silent HillRated ★ 4.5
The ConjuringRated ★ 3.0
HancockRated ★ 3.5