Movies
Ratings
152
The TransporterRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 3.5
Fast & FuriousRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.5
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.5
Shrek 2Rated ★ 3.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
A MuseRated ★ 3.5
The MaskRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.5
Fast FiveRated ★ 4.0- Highway StarRated ★ 3.5
2012Rated ★ 4.0
CrankRated ★ 3.0
Red CliffRated ★ 4.0
Romeo + JulietRated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.5
A Better TomorrowRated ★ 4.5