Series
Ratings
41
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 4.0
Dear HeavenRated ★ 3.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 2.5- InuYashaRated ★ 5.0
Missing NineRated ★ 2.5
Marriage ContractRated ★ 2.0
Kamisama KissRated ★ 4.5
Cheer Up!Rated ★ 4.5
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 3.5
Beethoven VirusRated ★ 4.0
Witch HuntRated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 4.5
Lucky RomanceRated ★ 2.5
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 2.5
Secret LoveRated ★ 4.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.0
Innocent DefendantRated ★ 4.0