Titles you rated
ParasiteRated ★ 4.5
GlassRated ★ 0.5
Justice LeagueRated ★ 0.5
Dear JohnRated ★ 3.5
Radio StarRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 3.5
Lust, CautionRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 4.0
Lights OutRated ★ 3.0
DeadpoolRated ★ 4.0
The Spy Gone NorthRated ★ 3.5
ItRated ★ 0.5
VenomRated ★ 3.5
BelieverRated ★ 4.0
The PhoneRated ★ 3.5
The Secret Life of PetsRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
AnnabelleRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 4.0