Titles you rated
The Hand That Rocks the CradleRated ★ 3.5- House With A Nice ViewRated ★ 1.5
Music and LyricsRated ★ 3.5
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
Pretty WomanRated ★ 3.5
CinderellaRated ★ 3.5
Toy Story 2Rated ★ 3.0
The Little MermaidRated ★ 3.0
Life of PiRated ★ 2.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.5
Toy Story 3Rated ★ 4.5
No Tears for the DeadRated ★ 1.0
My Brilliant LifeRated ★ 3.0
The HelpRated ★ 3.5
The Hunger GamesRated ★ 2.5
The NeighborsRated ★ 3.0
DuetRated ★ 2.0
Rough PlayRated ★ 2.0
My Ordinary Love StoryRated ★ 3.5
Magic in the MoonlightRated ★ 3.5