Titles you rated
Thor: RagnarokRated ★ 5.0
ThirstRated ★ 1.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 2.0
Night at the MuseumRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 5.0
V for VendettaRated ★ 3.0
The MartianRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 2.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
VeteranRated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 4.5
Man of SteelRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 4.5
Kick-Ass 2Rated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
ArmageddonRated ★ 4.5
300Rated ★ 4.5