Movies
Ratings
205
The Golden CompassRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 3.5
UpRated ★ 4.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Children...Rated ★ 3.5
The Art of SeductionRated ★ 3.5
Non-StopRated ★ 3.5
2012Rated ★ 4.0- Skeletons in the ClosetRated ★ 1.5
Snow White and the HuntsmanRated ★ 2.5
RedRated ★ 4.0
Love FictionRated ★ 3.5
Penny PinchersRated ★ 3.5
Kick-Ass 2Rated ★ 4.0
Black HouseRated ★ 3.5
Midnight SunRated ★ 3.5
The Berlin FileRated ★ 4.0
The Perfect CoupleRated ★ 2.5
How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 3.5