Series
Ratings
16
KingdomRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
99.9 Criminal LawyerRated ★ 4.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 3.0- Midnight Diner Season 3Rated ★ 2.5
Sleepeeer Hit!Rated ★ 5.0
From Five To NineRated ★ 3.5
Legal HighRated ★ 4.0- Hotaru no HikariRated ★ 2.0
Solitary GourmetRated ★ 3.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0